10 * 5,5 cm - 55 gr

| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 10 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 68 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.351,34 | 4.351,34 |
| 2 | 2.334,06 | 4.668,12 |
| 3 | 1.585,63 | 4.756,88 |
| 4 | 1.211,31 | 4.845,22 |
| 5 | 986,88 | 4.934,42 |
| 6 | 837,13 | 5.022,75 |
| 7 | 730,15 | 5.111,08 |
| 8 | 649,98 | 5.199,85 |
| 9 | 587,67 | 5.289,05 |
| 10 | 537,70 | 5.376,95 |
| 11 | 496,88 | 5.465,72 |
| 12 | 462,87 | 5.554,49 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.351,34 | 4.351,34 |
| 2 | 2.334,06 | 4.668,12 |
| 3 | 1.585,63 | 4.756,88 |
| 4 | 1.211,31 | 4.845,22 |
| 5 | 986,88 | 4.934,42 |
| 6 | 837,13 | 5.022,75 |
| 7 | 730,15 | 5.111,08 |
| 8 | 649,98 | 5.199,85 |
| 9 | 587,67 | 5.289,05 |
| 10 | 537,70 | 5.376,95 |
| 11 | 496,88 | 5.465,72 |
| 12 | 462,87 | 5.554,49 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.351,34 | 4.351,34 |
| 2 | 2.334,06 | 4.668,12 |
| 3 | 1.585,63 | 4.756,88 |
| 4 | 1.211,31 | 4.845,22 |
| 5 | 986,88 | 4.934,42 |
| 6 | 837,13 | 5.022,75 |
| 7 | 730,15 | 5.111,08 |
| 8 | 649,98 | 5.199,85 |
| 9 | 587,67 | 5.289,05 |
| 10 | 537,70 | 5.376,95 |
| 11 | 496,88 | 5.465,72 |
| 12 | 462,87 | 5.554,49 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.351,34 | 4.351,34 |
| 2 | 2.334,06 | 4.668,12 |
| 3 | 1.585,63 | 4.756,88 |
| 4 | 1.211,31 | 4.845,22 |
| 5 | 986,88 | 4.934,42 |
| 6 | 837,13 | 5.022,75 |
| 7 | 730,15 | 5.111,08 |
| 8 | 649,98 | 5.199,85 |
| 9 | 587,67 | 5.289,05 |
| 10 | 537,70 | 5.376,95 |
| 11 | 496,88 | 5.465,72 |
| 12 | 462,87 | 5.554,49 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.351,34 | 4.351,34 |
| 2 | 2.334,06 | 4.668,12 |
| 3 | 1.585,63 | 4.756,88 |
| 4 | 1.211,31 | 4.845,22 |
| 5 | 986,88 | 4.934,42 |
| 6 | 837,13 | 5.022,75 |
| 7 | 730,15 | 5.111,08 |
| 8 | 649,98 | 5.199,85 |
| 9 | 587,67 | 5.289,05 |
| 10 | 537,70 | 5.376,95 |
| 11 | 496,88 | 5.465,72 |
| 12 | 462,87 | 5.554,49 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.351,34 | 4.351,34 |
| 2 | 2.334,06 | 4.668,12 |
| 3 | 1.585,63 | 4.756,88 |
| 4 | 1.211,31 | 4.845,22 |
| 5 | 986,88 | 4.934,42 |
| 6 | 837,13 | 5.022,75 |
| 7 | 730,15 | 5.111,08 |
| 8 | 649,98 | 5.199,85 |
| 9 | 587,67 | 5.289,05 |
| 10 | 537,70 | 5.376,95 |
| 11 | 495,70 | 5.452,66 |
| 12 | 462,87 | 5.554,49 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.351,34 | 4.351,34 |
| 2 | 2.334,06 | 4.668,12 |
| 3 | 1.585,63 | 4.756,88 |
| 4 | 1.211,31 | 4.845,22 |
| 5 | 986,88 | 4.934,42 |
| 6 | 837,13 | 5.022,75 |
| 7 | 730,15 | 5.111,08 |
| 8 | 649,98 | 5.199,85 |
| 9 | 587,67 | 5.289,05 |
| 10 | 537,70 | 5.376,95 |
| 11 | 495,70 | 5.452,66 |
| 12 | 462,87 | 5.554,49 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.351,34 | 4.351,34 |
| 2 | 2.334,06 | 4.668,12 |
| 3 | 1.585,63 | 4.756,88 |
| 4 | 1.211,31 | 4.845,22 |
| 5 | 986,88 | 4.934,42 |
| 6 | 837,13 | 5.022,75 |
| 7 | 730,15 | 5.111,08 |
| 8 | 649,98 | 5.199,85 |
| 9 | 587,67 | 5.289,05 |
| 10 | 537,70 | 5.376,95 |
| 11 | 495,70 | 5.452,66 |
| 12 | 462,87 | 5.554,49 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.