15 * 5,3 cm - 36 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 36 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.907,47 | 38.907,47 |
| 2 | 20.869,97 | 41.739,93 |
| 3 | 14.177,88 | 42.533,65 |
| 4 | 10.830,87 | 43.323,47 |
| 5 | 8.824,21 | 44.121,07 |
| 6 | 7.485,15 | 44.910,89 |
| 7 | 6.528,67 | 45.700,71 |
| 8 | 5.811,80 | 46.494,43 |
| 9 | 5.254,67 | 47.292,03 |
| 10 | 4.807,80 | 48.077,96 |
| 11 | 4.442,88 | 48.871,67 |
| 12 | 4.138,78 | 49.665,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.907,47 | 38.907,47 |
| 2 | 20.869,97 | 41.739,93 |
| 3 | 14.177,88 | 42.533,65 |
| 4 | 10.830,87 | 43.323,47 |
| 5 | 8.824,21 | 44.121,07 |
| 6 | 7.485,15 | 44.910,89 |
| 7 | 6.528,67 | 45.700,71 |
| 8 | 5.811,80 | 46.494,43 |
| 9 | 5.254,67 | 47.292,03 |
| 10 | 4.807,80 | 48.077,96 |
| 11 | 4.442,88 | 48.871,67 |
| 12 | 4.138,78 | 49.665,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.907,47 | 38.907,47 |
| 2 | 20.869,97 | 41.739,93 |
| 3 | 14.177,88 | 42.533,65 |
| 4 | 10.830,87 | 43.323,47 |
| 5 | 8.824,21 | 44.121,07 |
| 6 | 7.485,15 | 44.910,89 |
| 7 | 6.528,67 | 45.700,71 |
| 8 | 5.811,80 | 46.494,43 |
| 9 | 5.254,67 | 47.292,03 |
| 10 | 4.807,80 | 48.077,96 |
| 11 | 4.442,88 | 48.871,67 |
| 12 | 4.138,78 | 49.665,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.907,47 | 38.907,47 |
| 2 | 20.869,97 | 41.739,93 |
| 3 | 14.177,88 | 42.533,65 |
| 4 | 10.830,87 | 43.323,47 |
| 5 | 8.824,21 | 44.121,07 |
| 6 | 7.485,15 | 44.910,89 |
| 7 | 6.528,67 | 45.700,71 |
| 8 | 5.811,80 | 46.494,43 |
| 9 | 5.254,67 | 47.292,03 |
| 10 | 4.807,80 | 48.077,96 |
| 11 | 4.442,88 | 48.871,67 |
| 12 | 4.138,78 | 49.665,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.907,47 | 38.907,47 |
| 2 | 20.869,97 | 41.739,93 |
| 3 | 14.177,88 | 42.533,65 |
| 4 | 10.830,87 | 43.323,47 |
| 5 | 8.824,21 | 44.121,07 |
| 6 | 7.485,15 | 44.910,89 |
| 7 | 6.528,67 | 45.700,71 |
| 8 | 5.811,80 | 46.494,43 |
| 9 | 5.254,67 | 47.292,03 |
| 10 | 4.807,80 | 48.077,96 |
| 11 | 4.442,88 | 48.871,67 |
| 12 | 4.138,78 | 49.665,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.907,47 | 38.907,47 |
| 2 | 20.869,97 | 41.739,93 |
| 3 | 14.177,88 | 42.533,65 |
| 4 | 10.830,87 | 43.323,47 |
| 5 | 8.824,21 | 44.121,07 |
| 6 | 7.485,15 | 44.910,89 |
| 7 | 6.528,67 | 45.700,71 |
| 8 | 5.811,80 | 46.494,43 |
| 9 | 5.254,67 | 47.292,03 |
| 10 | 4.807,80 | 48.077,96 |
| 11 | 4.432,27 | 48.754,95 |
| 12 | 4.138,78 | 49.665,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.907,47 | 38.907,47 |
| 2 | 20.869,97 | 41.739,93 |
| 3 | 14.177,88 | 42.533,65 |
| 4 | 10.830,87 | 43.323,47 |
| 5 | 8.824,21 | 44.121,07 |
| 6 | 7.485,15 | 44.910,89 |
| 7 | 6.528,67 | 45.700,71 |
| 8 | 5.811,80 | 46.494,43 |
| 9 | 5.254,67 | 47.292,03 |
| 10 | 4.807,80 | 48.077,96 |
| 11 | 4.432,27 | 48.754,95 |
| 12 | 4.138,78 | 49.665,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.907,47 | 38.907,47 |
| 2 | 20.869,97 | 41.739,93 |
| 3 | 14.177,88 | 42.533,65 |
| 4 | 10.830,87 | 43.323,47 |
| 5 | 8.824,21 | 44.121,07 |
| 6 | 7.485,15 | 44.910,89 |
| 7 | 6.528,67 | 45.700,71 |
| 8 | 5.811,80 | 46.494,43 |
| 9 | 5.254,67 | 47.292,03 |
| 10 | 4.807,80 | 48.077,96 |
| 11 | 4.432,27 | 48.754,95 |
| 12 | 4.138,78 | 49.665,39 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.