14 * 4 cm - 44 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 44 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.811,76 | 2.811,76 |
| 2 | 1.508,23 | 3.016,46 |
| 3 | 1.024,61 | 3.073,82 |
| 4 | 782,72 | 3.130,89 |
| 5 | 637,71 | 3.188,54 |
| 6 | 540,94 | 3.245,61 |
| 7 | 471,81 | 3.302,69 |
| 8 | 420,01 | 3.360,05 |
| 9 | 379,74 | 3.417,69 |
| 10 | 347,45 | 3.474,49 |
| 11 | 321,08 | 3.531,85 |
| 12 | 299,10 | 3.589,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.811,76 | 2.811,76 |
| 2 | 1.508,23 | 3.016,46 |
| 3 | 1.024,61 | 3.073,82 |
| 4 | 782,72 | 3.130,89 |
| 5 | 637,71 | 3.188,54 |
| 6 | 540,94 | 3.245,61 |
| 7 | 471,81 | 3.302,69 |
| 8 | 420,01 | 3.360,05 |
| 9 | 379,74 | 3.417,69 |
| 10 | 347,45 | 3.474,49 |
| 11 | 321,08 | 3.531,85 |
| 12 | 299,10 | 3.589,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.811,76 | 2.811,76 |
| 2 | 1.508,23 | 3.016,46 |
| 3 | 1.024,61 | 3.073,82 |
| 4 | 782,72 | 3.130,89 |
| 5 | 637,71 | 3.188,54 |
| 6 | 540,94 | 3.245,61 |
| 7 | 471,81 | 3.302,69 |
| 8 | 420,01 | 3.360,05 |
| 9 | 379,74 | 3.417,69 |
| 10 | 347,45 | 3.474,49 |
| 11 | 321,08 | 3.531,85 |
| 12 | 299,10 | 3.589,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.811,76 | 2.811,76 |
| 2 | 1.508,23 | 3.016,46 |
| 3 | 1.024,61 | 3.073,82 |
| 4 | 782,72 | 3.130,89 |
| 5 | 637,71 | 3.188,54 |
| 6 | 540,94 | 3.245,61 |
| 7 | 471,81 | 3.302,69 |
| 8 | 420,01 | 3.360,05 |
| 9 | 379,74 | 3.417,69 |
| 10 | 347,45 | 3.474,49 |
| 11 | 321,08 | 3.531,85 |
| 12 | 299,10 | 3.589,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.811,76 | 2.811,76 |
| 2 | 1.508,23 | 3.016,46 |
| 3 | 1.024,61 | 3.073,82 |
| 4 | 782,72 | 3.130,89 |
| 5 | 637,71 | 3.188,54 |
| 6 | 540,94 | 3.245,61 |
| 7 | 471,81 | 3.302,69 |
| 8 | 420,01 | 3.360,05 |
| 9 | 379,74 | 3.417,69 |
| 10 | 347,45 | 3.474,49 |
| 11 | 321,08 | 3.531,85 |
| 12 | 299,10 | 3.589,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.811,76 | 2.811,76 |
| 2 | 1.508,23 | 3.016,46 |
| 3 | 1.024,61 | 3.073,82 |
| 4 | 782,72 | 3.130,89 |
| 5 | 637,71 | 3.188,54 |
| 6 | 540,94 | 3.245,61 |
| 7 | 471,81 | 3.302,69 |
| 8 | 420,01 | 3.360,05 |
| 9 | 379,74 | 3.417,69 |
| 10 | 347,45 | 3.474,49 |
| 11 | 320,31 | 3.523,42 |
| 12 | 299,10 | 3.589,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.811,76 | 2.811,76 |
| 2 | 1.508,23 | 3.016,46 |
| 3 | 1.024,61 | 3.073,82 |
| 4 | 782,72 | 3.130,89 |
| 5 | 637,71 | 3.188,54 |
| 6 | 540,94 | 3.245,61 |
| 7 | 471,81 | 3.302,69 |
| 8 | 420,01 | 3.360,05 |
| 9 | 379,74 | 3.417,69 |
| 10 | 347,45 | 3.474,49 |
| 11 | 320,31 | 3.523,42 |
| 12 | 299,10 | 3.589,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.811,76 | 2.811,76 |
| 2 | 1.508,23 | 3.016,46 |
| 3 | 1.024,61 | 3.073,82 |
| 4 | 782,72 | 3.130,89 |
| 5 | 637,71 | 3.188,54 |
| 6 | 540,94 | 3.245,61 |
| 7 | 471,81 | 3.302,69 |
| 8 | 420,01 | 3.360,05 |
| 9 | 379,74 | 3.417,69 |
| 10 | 347,45 | 3.474,49 |
| 11 | 320,31 | 3.523,42 |
| 12 | 299,10 | 3.589,21 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.