14 * 4,6 cm - 32 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,6 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 32 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.147,98 | 12.147,98 |
| 2 | 6.516,18 | 13.032,35 |
| 3 | 4.426,72 | 13.280,17 |
| 4 | 3.381,70 | 13.526,78 |
| 5 | 2.755,16 | 13.775,81 |
| 6 | 2.337,07 | 14.022,41 |
| 7 | 2.038,43 | 14.269,02 |
| 8 | 1.814,61 | 14.516,84 |
| 9 | 1.640,65 | 14.765,87 |
| 10 | 1.501,13 | 15.011,26 |
| 11 | 1.387,19 | 15.259,08 |
| 12 | 1.292,24 | 15.506,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.147,98 | 12.147,98 |
| 2 | 6.516,18 | 13.032,35 |
| 3 | 4.426,72 | 13.280,17 |
| 4 | 3.381,70 | 13.526,78 |
| 5 | 2.755,16 | 13.775,81 |
| 6 | 2.337,07 | 14.022,41 |
| 7 | 2.038,43 | 14.269,02 |
| 8 | 1.814,61 | 14.516,84 |
| 9 | 1.640,65 | 14.765,87 |
| 10 | 1.501,13 | 15.011,26 |
| 11 | 1.387,19 | 15.259,08 |
| 12 | 1.292,24 | 15.506,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.147,98 | 12.147,98 |
| 2 | 6.516,18 | 13.032,35 |
| 3 | 4.426,72 | 13.280,17 |
| 4 | 3.381,70 | 13.526,78 |
| 5 | 2.755,16 | 13.775,81 |
| 6 | 2.337,07 | 14.022,41 |
| 7 | 2.038,43 | 14.269,02 |
| 8 | 1.814,61 | 14.516,84 |
| 9 | 1.640,65 | 14.765,87 |
| 10 | 1.501,13 | 15.011,26 |
| 11 | 1.387,19 | 15.259,08 |
| 12 | 1.292,24 | 15.506,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.147,98 | 12.147,98 |
| 2 | 6.516,18 | 13.032,35 |
| 3 | 4.426,72 | 13.280,17 |
| 4 | 3.381,70 | 13.526,78 |
| 5 | 2.755,16 | 13.775,81 |
| 6 | 2.337,07 | 14.022,41 |
| 7 | 2.038,43 | 14.269,02 |
| 8 | 1.814,61 | 14.516,84 |
| 9 | 1.640,65 | 14.765,87 |
| 10 | 1.501,13 | 15.011,26 |
| 11 | 1.387,19 | 15.259,08 |
| 12 | 1.292,24 | 15.506,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.147,98 | 12.147,98 |
| 2 | 6.516,18 | 13.032,35 |
| 3 | 4.426,72 | 13.280,17 |
| 4 | 3.381,70 | 13.526,78 |
| 5 | 2.755,16 | 13.775,81 |
| 6 | 2.337,07 | 14.022,41 |
| 7 | 2.038,43 | 14.269,02 |
| 8 | 1.814,61 | 14.516,84 |
| 9 | 1.640,65 | 14.765,87 |
| 10 | 1.501,13 | 15.011,26 |
| 11 | 1.387,19 | 15.259,08 |
| 12 | 1.292,24 | 15.506,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.147,98 | 12.147,98 |
| 2 | 6.516,18 | 13.032,35 |
| 3 | 4.426,72 | 13.280,17 |
| 4 | 3.381,70 | 13.526,78 |
| 5 | 2.755,16 | 13.775,81 |
| 6 | 2.337,07 | 14.022,41 |
| 7 | 2.038,43 | 14.269,02 |
| 8 | 1.814,61 | 14.516,84 |
| 9 | 1.640,65 | 14.765,87 |
| 10 | 1.501,13 | 15.011,26 |
| 11 | 1.383,88 | 15.222,63 |
| 12 | 1.292,24 | 15.506,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.147,98 | 12.147,98 |
| 2 | 6.516,18 | 13.032,35 |
| 3 | 4.426,72 | 13.280,17 |
| 4 | 3.381,70 | 13.526,78 |
| 5 | 2.755,16 | 13.775,81 |
| 6 | 2.337,07 | 14.022,41 |
| 7 | 2.038,43 | 14.269,02 |
| 8 | 1.814,61 | 14.516,84 |
| 9 | 1.640,65 | 14.765,87 |
| 10 | 1.501,13 | 15.011,26 |
| 11 | 1.383,88 | 15.222,63 |
| 12 | 1.292,24 | 15.506,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.147,98 | 12.147,98 |
| 2 | 6.516,18 | 13.032,35 |
| 3 | 4.426,72 | 13.280,17 |
| 4 | 3.381,70 | 13.526,78 |
| 5 | 2.755,16 | 13.775,81 |
| 6 | 2.337,07 | 14.022,41 |
| 7 | 2.038,43 | 14.269,02 |
| 8 | 1.814,61 | 14.516,84 |
| 9 | 1.640,65 | 14.765,87 |
| 10 | 1.501,13 | 15.011,26 |
| 11 | 1.383,88 | 15.222,63 |
| 12 | 1.292,24 | 15.506,90 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.