13,5 * 4,5 cm - 35 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 35 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.351,26 | 16.351,26 |
| 2 | 8.770,82 | 17.541,63 |
| 3 | 5.958,40 | 17.875,20 |
| 4 | 4.551,78 | 18.207,13 |
| 5 | 3.708,47 | 18.542,33 |
| 6 | 3.145,71 | 18.874,26 |
| 7 | 2.743,74 | 19.206,19 |
| 8 | 2.442,47 | 19.539,76 |
| 9 | 2.208,33 | 19.874,96 |
| 10 | 2.020,53 | 20.205,25 |
| 11 | 1.867,17 | 20.538,82 |
| 12 | 1.739,37 | 20.872,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.351,26 | 16.351,26 |
| 2 | 8.770,82 | 17.541,63 |
| 3 | 5.958,40 | 17.875,20 |
| 4 | 4.551,78 | 18.207,13 |
| 5 | 3.708,47 | 18.542,33 |
| 6 | 3.145,71 | 18.874,26 |
| 7 | 2.743,74 | 19.206,19 |
| 8 | 2.442,47 | 19.539,76 |
| 9 | 2.208,33 | 19.874,96 |
| 10 | 2.020,53 | 20.205,25 |
| 11 | 1.867,17 | 20.538,82 |
| 12 | 1.739,37 | 20.872,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.351,26 | 16.351,26 |
| 2 | 8.770,82 | 17.541,63 |
| 3 | 5.958,40 | 17.875,20 |
| 4 | 4.551,78 | 18.207,13 |
| 5 | 3.708,47 | 18.542,33 |
| 6 | 3.145,71 | 18.874,26 |
| 7 | 2.743,74 | 19.206,19 |
| 8 | 2.442,47 | 19.539,76 |
| 9 | 2.208,33 | 19.874,96 |
| 10 | 2.020,53 | 20.205,25 |
| 11 | 1.867,17 | 20.538,82 |
| 12 | 1.739,37 | 20.872,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.351,26 | 16.351,26 |
| 2 | 8.770,82 | 17.541,63 |
| 3 | 5.958,40 | 17.875,20 |
| 4 | 4.551,78 | 18.207,13 |
| 5 | 3.708,47 | 18.542,33 |
| 6 | 3.145,71 | 18.874,26 |
| 7 | 2.743,74 | 19.206,19 |
| 8 | 2.442,47 | 19.539,76 |
| 9 | 2.208,33 | 19.874,96 |
| 10 | 2.020,53 | 20.205,25 |
| 11 | 1.867,17 | 20.538,82 |
| 12 | 1.739,37 | 20.872,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.351,26 | 16.351,26 |
| 2 | 8.770,82 | 17.541,63 |
| 3 | 5.958,40 | 17.875,20 |
| 4 | 4.551,78 | 18.207,13 |
| 5 | 3.708,47 | 18.542,33 |
| 6 | 3.145,71 | 18.874,26 |
| 7 | 2.743,74 | 19.206,19 |
| 8 | 2.442,47 | 19.539,76 |
| 9 | 2.208,33 | 19.874,96 |
| 10 | 2.020,53 | 20.205,25 |
| 11 | 1.867,17 | 20.538,82 |
| 12 | 1.739,37 | 20.872,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.351,26 | 16.351,26 |
| 2 | 8.770,82 | 17.541,63 |
| 3 | 5.958,40 | 17.875,20 |
| 4 | 4.551,78 | 18.207,13 |
| 5 | 3.708,47 | 18.542,33 |
| 6 | 3.145,71 | 18.874,26 |
| 7 | 2.743,74 | 19.206,19 |
| 8 | 2.442,47 | 19.539,76 |
| 9 | 2.208,33 | 19.874,96 |
| 10 | 2.020,53 | 20.205,25 |
| 11 | 1.862,71 | 20.489,76 |
| 12 | 1.739,37 | 20.872,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.351,26 | 16.351,26 |
| 2 | 8.770,82 | 17.541,63 |
| 3 | 5.958,40 | 17.875,20 |
| 4 | 4.551,78 | 18.207,13 |
| 5 | 3.708,47 | 18.542,33 |
| 6 | 3.145,71 | 18.874,26 |
| 7 | 2.743,74 | 19.206,19 |
| 8 | 2.442,47 | 19.539,76 |
| 9 | 2.208,33 | 19.874,96 |
| 10 | 2.020,53 | 20.205,25 |
| 11 | 1.862,71 | 20.489,76 |
| 12 | 1.739,37 | 20.872,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.351,26 | 16.351,26 |
| 2 | 8.770,82 | 17.541,63 |
| 3 | 5.958,40 | 17.875,20 |
| 4 | 4.551,78 | 18.207,13 |
| 5 | 3.708,47 | 18.542,33 |
| 6 | 3.145,71 | 18.874,26 |
| 7 | 2.743,74 | 19.206,19 |
| 8 | 2.442,47 | 19.539,76 |
| 9 | 2.208,33 | 19.874,96 |
| 10 | 2.020,53 | 20.205,25 |
| 11 | 1.862,71 | 20.489,76 |
| 12 | 1.739,37 | 20.872,38 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.