13,8 * 4,5 cm - 34 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | England |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,8 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 34 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 41.572,36 | 41.572,36 |
| 2 | 22.299,42 | 44.598,83 |
| 3 | 15.148,97 | 45.446,90 |
| 4 | 11.572,71 | 46.290,82 |
| 5 | 9.428,61 | 47.143,06 |
| 6 | 7.997,83 | 47.986,98 |
| 7 | 6.975,84 | 48.830,89 |
| 8 | 6.209,87 | 49.678,97 |
| 9 | 5.614,58 | 50.531,20 |
| 10 | 5.137,10 | 51.370,97 |
| 11 | 4.747,19 | 52.219,04 |
| 12 | 4.422,26 | 53.067,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 41.572,36 | 41.572,36 |
| 2 | 22.299,42 | 44.598,83 |
| 3 | 15.148,97 | 45.446,90 |
| 4 | 11.572,71 | 46.290,82 |
| 5 | 9.428,61 | 47.143,06 |
| 6 | 7.997,83 | 47.986,98 |
| 7 | 6.975,84 | 48.830,89 |
| 8 | 6.209,87 | 49.678,97 |
| 9 | 5.614,58 | 50.531,20 |
| 10 | 5.137,10 | 51.370,97 |
| 11 | 4.747,19 | 52.219,04 |
| 12 | 4.422,26 | 53.067,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 41.572,36 | 41.572,36 |
| 2 | 22.299,42 | 44.598,83 |
| 3 | 15.148,97 | 45.446,90 |
| 4 | 11.572,71 | 46.290,82 |
| 5 | 9.428,61 | 47.143,06 |
| 6 | 7.997,83 | 47.986,98 |
| 7 | 6.975,84 | 48.830,89 |
| 8 | 6.209,87 | 49.678,97 |
| 9 | 5.614,58 | 50.531,20 |
| 10 | 5.137,10 | 51.370,97 |
| 11 | 4.747,19 | 52.219,04 |
| 12 | 4.422,26 | 53.067,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 41.572,36 | 41.572,36 |
| 2 | 22.299,42 | 44.598,83 |
| 3 | 15.148,97 | 45.446,90 |
| 4 | 11.572,71 | 46.290,82 |
| 5 | 9.428,61 | 47.143,06 |
| 6 | 7.997,83 | 47.986,98 |
| 7 | 6.975,84 | 48.830,89 |
| 8 | 6.209,87 | 49.678,97 |
| 9 | 5.614,58 | 50.531,20 |
| 10 | 5.137,10 | 51.370,97 |
| 11 | 4.747,19 | 52.219,04 |
| 12 | 4.422,26 | 53.067,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 41.572,36 | 41.572,36 |
| 2 | 22.299,42 | 44.598,83 |
| 3 | 15.148,97 | 45.446,90 |
| 4 | 11.572,71 | 46.290,82 |
| 5 | 9.428,61 | 47.143,06 |
| 6 | 7.997,83 | 47.986,98 |
| 7 | 6.975,84 | 48.830,89 |
| 8 | 6.209,87 | 49.678,97 |
| 9 | 5.614,58 | 50.531,20 |
| 10 | 5.137,10 | 51.370,97 |
| 11 | 4.747,19 | 52.219,04 |
| 12 | 4.422,26 | 53.067,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 41.572,36 | 41.572,36 |
| 2 | 22.299,42 | 44.598,83 |
| 3 | 15.148,97 | 45.446,90 |
| 4 | 11.572,71 | 46.290,82 |
| 5 | 9.428,61 | 47.143,06 |
| 6 | 7.997,83 | 47.986,98 |
| 7 | 6.975,84 | 48.830,89 |
| 8 | 6.209,87 | 49.678,97 |
| 9 | 5.614,58 | 50.531,20 |
| 10 | 5.137,10 | 51.370,97 |
| 11 | 4.735,85 | 52.094,32 |
| 12 | 4.422,26 | 53.067,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 41.572,36 | 41.572,36 |
| 2 | 22.299,42 | 44.598,83 |
| 3 | 15.148,97 | 45.446,90 |
| 4 | 11.572,71 | 46.290,82 |
| 5 | 9.428,61 | 47.143,06 |
| 6 | 7.997,83 | 47.986,98 |
| 7 | 6.975,84 | 48.830,89 |
| 8 | 6.209,87 | 49.678,97 |
| 9 | 5.614,58 | 50.531,20 |
| 10 | 5.137,10 | 51.370,97 |
| 11 | 4.735,85 | 52.094,32 |
| 12 | 4.422,26 | 53.067,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 41.572,36 | 41.572,36 |
| 2 | 22.299,42 | 44.598,83 |
| 3 | 15.148,97 | 45.446,90 |
| 4 | 11.572,71 | 46.290,82 |
| 5 | 9.428,61 | 47.143,06 |
| 6 | 7.997,83 | 47.986,98 |
| 7 | 6.975,84 | 48.830,89 |
| 8 | 6.209,87 | 49.678,97 |
| 9 | 5.614,58 | 50.531,20 |
| 10 | 5.137,10 | 51.370,97 |
| 11 | 4.735,85 | 52.094,32 |
| 12 | 4.422,26 | 53.067,12 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.