Three Day Set Slell briar gr3
| Yapıldığı Ülke / Orijin | England |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = Morning: 3,8 cm / Midday: 3,6 cm / Evening: 3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = Mornig: 2 cm / Midday: 1,8 cm / Evening: 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = Morning: 2,4 cm / Midday: |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = Morning: 3,2 / Midday: 4 cm / Evening: 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E =Morninbg: 15 cm / Midday: 13,5 cm / Evening: 12,7 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= Morning: 32 gr / Midday: 35 gr / Evening: 31 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 181.212,86 | 181.212,86 |
| 2 | 97.202,58 | 194.405,16 |
| 3 | 66.033,97 | 198.101,90 |
| 4 | 50.445,13 | 201.780,52 |
| 5 | 41.099,08 | 205.495,38 |
| 6 | 34.862,33 | 209.174,00 |
| 7 | 30.407,52 | 212.852,63 |
| 8 | 27.068,67 | 216.549,37 |
| 9 | 24.473,80 | 220.264,23 |
| 10 | 22.392,47 | 223.924,73 |
| 11 | 20.692,86 | 227.621,47 |
| 12 | 19.276,52 | 231.318,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 181.212,86 | 181.212,86 |
| 2 | 97.202,58 | 194.405,16 |
| 3 | 66.033,97 | 198.101,90 |
| 4 | 50.445,13 | 201.780,52 |
| 5 | 41.099,08 | 205.495,38 |
| 6 | 34.862,33 | 209.174,00 |
| 7 | 30.407,52 | 212.852,63 |
| 8 | 27.068,67 | 216.549,37 |
| 9 | 24.473,80 | 220.264,23 |
| 10 | 22.392,47 | 223.924,73 |
| 11 | 20.692,86 | 227.621,47 |
| 12 | 19.276,52 | 231.318,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 181.212,86 | 181.212,86 |
| 2 | 97.202,58 | 194.405,16 |
| 3 | 66.033,97 | 198.101,90 |
| 4 | 50.445,13 | 201.780,52 |
| 5 | 41.099,08 | 205.495,38 |
| 6 | 34.862,33 | 209.174,00 |
| 7 | 30.407,52 | 212.852,63 |
| 8 | 27.068,67 | 216.549,37 |
| 9 | 24.473,80 | 220.264,23 |
| 10 | 22.392,47 | 223.924,73 |
| 11 | 20.692,86 | 227.621,47 |
| 12 | 19.276,52 | 231.318,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 181.212,86 | 181.212,86 |
| 2 | 97.202,58 | 194.405,16 |
| 3 | 66.033,97 | 198.101,90 |
| 4 | 50.445,13 | 201.780,52 |
| 5 | 41.099,08 | 205.495,38 |
| 6 | 34.862,33 | 209.174,00 |
| 7 | 30.407,52 | 212.852,63 |
| 8 | 27.068,67 | 216.549,37 |
| 9 | 24.473,80 | 220.264,23 |
| 10 | 22.392,47 | 223.924,73 |
| 11 | 20.692,86 | 227.621,47 |
| 12 | 19.276,52 | 231.318,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 181.212,86 | 181.212,86 |
| 2 | 97.202,58 | 194.405,16 |
| 3 | 66.033,97 | 198.101,90 |
| 4 | 50.445,13 | 201.780,52 |
| 5 | 41.099,08 | 205.495,38 |
| 6 | 34.862,33 | 209.174,00 |
| 7 | 30.407,52 | 212.852,63 |
| 8 | 27.068,67 | 216.549,37 |
| 9 | 24.473,80 | 220.264,23 |
| 10 | 22.392,47 | 223.924,73 |
| 11 | 20.692,86 | 227.621,47 |
| 12 | 19.276,52 | 231.318,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 181.212,86 | 181.212,86 |
| 2 | 97.202,58 | 194.405,16 |
| 3 | 66.033,97 | 198.101,90 |
| 4 | 50.445,13 | 201.780,52 |
| 5 | 41.099,08 | 205.495,38 |
| 6 | 34.862,33 | 209.174,00 |
| 7 | 30.407,52 | 212.852,63 |
| 8 | 27.068,67 | 216.549,37 |
| 9 | 24.473,80 | 220.264,23 |
| 10 | 22.392,47 | 223.924,73 |
| 11 | 20.643,44 | 227.077,83 |
| 12 | 19.276,52 | 231.318,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 181.212,86 | 181.212,86 |
| 2 | 97.202,58 | 194.405,16 |
| 3 | 66.033,97 | 198.101,90 |
| 4 | 50.445,13 | 201.780,52 |
| 5 | 41.099,08 | 205.495,38 |
| 6 | 34.862,33 | 209.174,00 |
| 7 | 30.407,52 | 212.852,63 |
| 8 | 27.068,67 | 216.549,37 |
| 9 | 24.473,80 | 220.264,23 |
| 10 | 22.392,47 | 223.924,73 |
| 11 | 20.643,44 | 227.077,83 |
| 12 | 19.276,52 | 231.318,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 181.212,86 | 181.212,86 |
| 2 | 97.202,58 | 194.405,16 |
| 3 | 66.033,97 | 198.101,90 |
| 4 | 50.445,13 | 201.780,52 |
| 5 | 41.099,08 | 205.495,38 |
| 6 | 34.862,33 | 209.174,00 |
| 7 | 30.407,52 | 212.852,63 |
| 8 | 27.068,67 | 216.549,37 |
| 9 | 24.473,80 | 220.264,23 |
| 10 | 22.392,47 | 223.924,73 |
| 11 | 20.643,44 | 227.077,83 |
| 12 | 19.276,52 | 231.318,22 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.